Svítící meče připravit! Jsou tu nový Hvězdný války

starwars_uvodka

 

Přijdu domů unavená po celém dni, a dál se jako tradičně nešetřím a zapnu Instagram – stories. Když v tom na mě začnou vypadávat fotky pořízené v kinosále těsně před tím, než se zhasne a telefon musí do kapsy. Co se to děje? Star Wars osmička se děje!

Přísahám, že jsem nikdy neviděla Hvězdné války, ani teď netoužím jít do kina na Star Wars: Last Jedi. Ale znám Darth Vadera, tu fiktivní postavičku, která je snad všude, přesto mi vadí míň než Anna a Elsa… Všichni ale o premiéře mluví, tak se k tomu taky pokusím nějak vyjádřit. A co jsem se teda dozvěděla na sociálních sítích? Jen pro pořádek – o příspěvcích typu #cantwait #soexcited a podobně ani nemluvím. Takže:

Někdo si kupuje drahý boty, někdo… (fotka světelnýho meče před kinem, samozřejmě)

Jestli máte rádi Star Wars, jděte do kina. Nový díl budete milovat

#LastJedi má sice hodně přešlapů, ale to, kam dokáže s příběhem dojít, si zaslouží obdiv.

Last Jedi – 9/10

Nemožné se stává skutečností, nové SW mě zklamaly, děkuji panu Lucasi za promarněný den.

ZKRÁTKA ZATÍM 86 % ÚSPĚŠNOST, TAK ASI DOBRÝ.

Nejvíc u mě ale vyhrál představitel Luka Skywalkera Mark Hamill, který na svůj Instagram postnul tuhle úvodní fotku (to je ta nahoře, got it?)

Musím se přiznat, že z toho stejně zrovna moc chytrá nejsem, tak se jdu zas dívat na nějaký svý super komedie a komunitu Star Wars nechám v klídečku dál běsnit a hádat se, jestli je osmička lepší, nebo horší než předchozí epizody…

 

Simona Hynková