(tech) Montblanc vypouští na trh luxusní sluchátka

191223_Montblanc_Headphones_Shoot_Post1-2_new

Montblanc představuje svoje první chytrá sluchátka vybavená všemi potřebnými funkcemi a navržená tak, aby poskytovala maximální komfort a kvalitu.

Skládací a kompaktní, bezdrátová sluchátka MB 01 jsou nepostradatelným společníkem nejen pro stylové cestovatele. Sluchátka doplňují cestovní kolekci Montblanc vybavenou špičkovými technologiemi, která činí pracovní i volnočasové aktivity příjemnější, pohodlnější a produktivnější.

191223_Montblanc_Headphones_Shoot_Post3_new
Aktivní životní styl je jedním ze základních kamenů kvalitního života spojeného s běžnými činnostmi. Sluchátka jsou vybavena technologií pro potlačení okolního hluku, působivým zvukem s vysokou kvalitou, ergonomickým designem pro ještě větší komfort, kvalitními materiály a zpracováním pro dlouhou životnost či Google Assistantem umožňujícím personalizaci včetně ovládání pomocí hlasu.

Na vývoji sluchátek se podílel zkušený tým oceňovaných inženýrů a designérů, kteří dosáhli skvělého zvuku a pohodlí při nošení, stejně jako stylového vzhledu v souladu s dědictvím řemeslného zpracování Montblanc a nadčasovým designem značky. K vytvoření sluchátek Montblanc s charakteristickým zvukem propůjčil svoji expertízu v oblasti akustiky a audio inženýrství zvukový expert a vizionář Alex Rosson.

191223_Montblanc_Headphones_Shoot_Post2-1_new

Chytrá sluchátka MB 01 jsou k dostání ve třech barevných kombinacích kůže s kovovými detaily: černá kůže s chromovými, hnědá kůže se zlatými a světle šedá s leštěnými stříbrnými detaily. Každá sluchátka jsou uložena v jemném látkovém sáčku s USB-C nabíjecím kabelem, audio konektorem a adaptérem do letadla.