(technology) Philips TV je oficiálním partnerem Abbey Road Studios

The beatles

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo nové strategické partnerství se společností TP Vision – držitelem licence na design, prodej, marketing a výrobu televizorů Philips TV. Tato dohoda stvrdí pozici společnosti TP Vision jako oficiálního partnera studií Abbey Road.

Spolupráce oslavuje sdílený závazek k dokonalosti, který se odráží v poslání studií Abbey Road poskytovat ty nejkvalitnější zážitky z nahrávání, a také závazek společnosti TP Vision zajistit tu nejvyšší kvalitu obrazu, kterou televizory Philips TV mohou ve své třídě poskytnout. Abbey Road je ikonou samo o sobě. Do pozoruhodné historie studia dlouhé 87 let se svou prací zapsali i umělci jako The Beatles, Florence + The Machine, Pink Floyd, Kanye West, Lady Gaga či Adele. Mezi soundtracky, které se v prostorách studií  Abbey Road nahrály, patří trilogie Pána Prstenů, série  Harry Potter, Oscarem ověnčené snímky Gravitace a Tvář vody nebo také Black Panther.

OLED-903-Lifestyle-3

Obě značky se pouštějí do kreativní spolupráce, jejímž cílem je vytvářet jedinečný obsah, stejně jako pořádat společné akce v prostorách studií.

Televizory Philips TV se tak stanou preferovanou volbou inženýrů Abbey Road Studios, kteří je budou využívat napříč studii, od nahrávacích místností po veřejné prostory.

Ve studiích se objeví různé modely rozličných velikostí televizorů Philips TV, včetně jedinečného televizoru OLED+903, který nedávno získal dvě ocenění nezávislých testů kvality obrazu, při jejichž realizaci se každý tým skládal ze třicetipěti odborníků, a porazil nejlepší televizory ostatních velkých výrobců televizní techniky.

OLED+903 také disponuje výjimečným zvukovým systémem navrženým ve spolupráci s přední značkou zabývající se akustikou – Bowers & Wilkins. Ta je rovněž oficiálním partnerem sluchátek a mikrofonů studií Abbey Road.

289421-Philips-5710_HighRes(AdobeRGB1998)-C-28926e-original-1536311401

Spolupráce se studiem Abbey Road umožňuje Philips TV využít svých evropských kořenů a společně oslavit precizní zpracování, inovace a přístup ke kvalitě.

Foto: Philips