The Fourth Phase, nejlepší sportovní film všech dob

travis-rice-s-helikopterou

Od tvůrců veleúspěšného akčního snowboardového Art Of Flight přichází další filmová pecka. Travis Rice a jeho přátelé se vydávají do zapomenutých končin Severního Pacifiku objevovat ta nejlepší místa k sjíždění. Snímek The Fourth Phase plný akce, nebezpečných skoků a napínavých momentů bude mít celosvětovou premiéru 2. října na Red Bull TV. Umění legendárního snowboardisty a jeho přátel budou moci shlédnout diváci i na velkých plátnech v sedmi českých městech.

„Natáčení The Fourh Phase svedlo dohromady skupinu úžasných snowboardistů s nejtvrději pracujícím produkčním týmem, aby spolu přiblížili divákům náladu Pacifiku. Když chcete něco zažít a něčemu porozumět, musíte se toho stát součástí,“ prohlásil Rice.

Skupina těch nejlepších snowboardistů na světě, včetně Marka Landvik, Erica Jacksona, Bryana Iguchiho, Pata Moora, Mikkela Banga a Jeremyho Jonese se vydala se na téměř 26 000 km dlouhou cestu, během níž sleduje hydrologický cyklus okolo Pacifiku. Jejich cesta započala na dosud nezmapovaných místech ve Wyomingu, pokračovala přes oceán do Japonska, na návštěvu ruských vulkánů a úžasných míst na Aljašce.

travis-rice-objevuje-nova-mista-v-rusku

„Po téměř čtyřech letech natáčení a produkce je úžasné podělit se o výsledek naší práce s publikem po celém světě,“ těší se na premiéru filmu Scott Bradfield z Red Bull Media House.

Celý film byl natočen na 4k kamery a na ničem se nešetřilo. Režiséři a uznávaní odborníci na poli sportovní kinematografie Curt Morgan a Jon “JK” Klaczkiewicz tak přináší divákům neotřelý filmový zážitek podpořený tou nejmodernější technikou.

„Natáčení tohoto filmu byla asi největší výzva v mé kariéře, točili jsme na nové technologie a zaznamenali snowboarding jako ještě nikdo před námi,“ prohlásil Morgan.

nadseny-autor-travis-rice

Projekt trval několik let a je z velké části osobním deníkem Travise, který cestoval tolik, že už o tom na sociálních sítích ztrácel přehled.

„Vše, co jsem se v životě naučil, jsem zužitkoval v tomhle snímku, byla to ultimátní výzva. Divoké zimní hory, jen pár kámošů a věci, které ještě nikdy nikdo nejezdil. Byl to zatím nejvíc vzrušující projekt,“ doplnil Rice, který filmem volně navazuje na svůj první snímek Art Of Flight. Ten se unikátním přístupem zapsal do myslí jezdců a diváků jako nejlepší snowboardový film všech dob.

Ani čeští fanoušci snowboardingu a kinematografie nebudou o zážitek z Fourth Phase ochuzeni. Celkem sedm českých měst otevře dveře kinosálů pro nadšené publikum. Lístek si můžete pořídit za cenu 100 kč pouze na vybraných prodejních místech.

Program českých premiér:

PRAHA Cine Star Anděl – 2. října ve 20:30

OSTRAVA Cine Star OC Futurum – 2. října ve 20:30

ČESKÉ BUDĚJOVICE Cine Star OC Čtyři Dvory – 2. října ve 20:30

PLZEŇ Cine Star OC Olympia

HRADEC KRÁLOVÉ Cine Star OC Futurum

BRNO Kino Scala

LIBEREC Přednáškový sál – Budova M, Koleje Harcov

Vstupenky lze zakoupit v projdenách Quiksilver.