Tiffany & Co. představuje novou kampaň s Lady Gaga 

Lady-Gaga-behind-the_4270

Lady Gaga je novou tváří kampaně Legendary Style, která měla premiéru během amerického Super Bowlu. Tiffany nyní představuje fotografie a krátký film, kde Lady Gaga předvádí novou módní kolekci Tiffany City HardWear.

Lady-Gaga-behind-the_4276

Krásné vizuály kombinují černobílé a barevné fotografie Lady Gaga a ikonickou Tiffany Blue barvuOpravdová Newyorčanka a stylová ikona Lady Gaga, známá svojí nekompromisní ženskostí a originalitou, v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku Tiffany a její vlastní kreativní cestu k sebevyjádření. Celá kampaň vznikla ve spolupráci s legendární Grace Coddington.

Miluji kolekci Tiffany City HardWear, protože je jiná a elegantní – ale ne tak, jak byste čekali. Myslím, že je jako já – taky jsem trochu jiná,” říká Lady Gaga. “Pro mě je Tiffany naprosto ikonická značka, která ale nepřestává posouvat hranice a neustále se vyvíjí.

LADY GAGA IN BLACK SPREAD_CITY HARDWEAR

Nová kolekce City HardWear v sobě nese sílu a energii moderní ženy a industriální duši města New York, ve kterém moderní rebelové kombinují vysokou módu a street style. Výrazné, architektonicky čisté šperky jsou inspirovány unisexovým náramkem z roku 1971 z Tiffanyho archívů. V kolekci jsou náušnice, prsteny a náhrdelníky z 18kt zlata a ze stříbra.

LADY GAGA IN WHITE SPREAD_CITY HARDWEAR

Kolekce Tiffany City HardWear dorazí do obchodů celosvětově 28. dubna, ale světové celebrity jako Scarlett Johansson, Karolína Kurková, Christina Ricci, Olivia Wilde, Zoe Kravitz nebo Hari Nef, už některé kousky nosí. Podívejte se na fotografie a vybírejte, který model se stane příštím „must-have“.