(tipy) Nejstylovější dárky pro muže

main

Bůh ví proč se dárkům pro ženy a děti věnuje více pozornosti, než těm pro muže. Měli bychom být asi nenároční a spokojit se s ponožkami, pyžamem a případně lahví kolínské. Nicméně tak to není. Pokud ještě tápete s posledními dárky pro někoho v okolí, těmito nic nezkazíte. 

Clinique
Kosmetická sada pro muže, Clinique. Je to kvalitnější a především elegantnější dárek, než notoricky známá sada deodorantu a sprcháče. To si žádný muž nepřeje rozbalit. K dostání v parfumerii Sephora. 
Creed Aventus eau de parfum
Parfém Creed Aventus. Parfém stvořený v roce 2010 je inspirovaný legendárním císařem. Díky kombinaci lehkých a sladkých tónů, bergamotu a tónů dřevěných má sice specifickou, ale snad všem příjemnou vůni. Ano, nepatří k nejlevnějším parfémům, ale stejně jako výše, muž nemusí dostávat jen něco z drogérie. K dostání v Notino. 
Ember Coffee Mug
Smart hrnek Ember Coffee Mug. Pokud znáte někoho, kdo třeba pracuje u počítače a není schopen vypít svou kávu za tepla, můžete mu pořídit tuhle (možná zbytečnou, ale maximálně cool vychytávku). V aplikaci si nastavíte teplotu, ve které chcete mít nápoj neustále a hrnek ji tak udrží. Ano ano, stroje nás jednou zničí. Seženete ho na Amazonu. 
Jaxon Lane Bro Face Mask
Pleťová maska Jaxon Lane Bro mask. Díky kombinaci vitamínů, výtažků ze zeleného čaje a lékořice obnovuje kůži, pokud je výjimečně namáhána. Slunce, studený vítr nebo i třeba časté sprchování obličeje chlorovanou vodou ve fitku. Navíc vypadá velice chlapsky. Prodává Mr. Porter. 
Lego Technic Bugatti Chiron
Lego Technic Bugatti Chiron. Na hraní si s Legem není nikdy nikdo moc starý. Krom toho, že u toho nekoukáte do počítače nebo jiné obrazovky, může to být extrémně terapeutické. A jen počkejte na výraz, když dospělému chlapovi dáte Legu. Zas jak malý kluk. K dostání na webu nebo v lepších obchodech s hračkami. Mimochodem, i rande ve dvou u skládání Lega s lahví ušlechtilého pití nemusí být dětinská věc, naopak si aspoň popovídáte. 
Marshall Woburn II Bluetooth speaker
Reprák Marshall Woburn II. Pokud máte v okolí někoho, kdo si užívá hudbu nejen ve sluchátkách a navíc má styl, reprák Marshall je elegantní a funkční dárek. Esteticky je to překrásná věc, která bude hrdě stát v bytě obdarovaného a hlavně mají fakt dobrý zvuk. Tento a další k dostání na Alza. 
Native Union leather AirPods case
Kožený obal na AirPody, Native Union leather AirPods. Tento seženete  na stránkách Native Union a ve vybraných obchodech Apple. 
Polaroid Originals OneStep 2 Viewfinder i-Type Camera
Polaroid Originals OneStep 2 i-Type. Krásná a klasická záležitost. Fotky z Polaroidu možná nepatří k nejkvalitnějším nebo nejrychlejším, ale sentimentální kouzlo je občas víc, než superostrá fotka. K dostání v Alza. 
Puro The one gin
Puro The One gin. Lehký, krásně čistý a nepříliš aromatický gin. Neuvěřitelný je s dobrým tonikem, ještě lepší v suchém martini s citronovým twistem. Prodává Warehouse. 
Seiko 5 Sports Automatic watch
Seiko 5 Sports Automatic. Hodinky jsou vždy dobrý dárek. Pokud na ně necháte něco vyrýt ze zadní strany, je to dárek na celý život. Seiko nepatří k nejdražším ale kvalitou jsou na špičce. Dostupné na stránkách. 

Fotky: Archivy značek.