(tipy) Tiffany & Co. Valentýn

SHOT_26_HARDWARE_PEARL_VERTICAL

Zeptej se ženy, jestli by si přála něco od Tiffanyho a nikdy neřekne ne. Značka, která je synonymem romantických darků a stylových žen (rozuměj, Audrey Hepburn) přináší i letos tradiční valentýnskou kolekci.

Náhrdelníky z kolekce Paloma's graffiti. Palomou se rozumí Paloma Picasso. Není to shoda jsem, je to Picassova dcera.
Náhrdelníky z kolekce Paloma’s graffiti. Palomou se rozumí Paloma Picasso. Není to shoda jsem, je to Picassova dcera.
Ať už drobný dárek pro radost nebo skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý valentýnský dárek zde najde každý.
Kolekce Tiffany True. Zasnubní šperky Tiffany jsou legendární záležitost a také jedny z nejlepších diamantů, které si můžete pořídit.
Kolekce Tiffany True. Zasnubní šperky Tiffany jsou legendární záležitost a také jedny z nejlepších diamantů, které si můžete pořídit.
V letošní valentýnské kolekci představuje Tiffany oblíbené náhrdelníky s nápisy Love a amorovým šípem z kolekce Paloma’s Graffiti, nové moderní prsteny ve tvaru srdce a náhrdelníky z kolekce Palomy Picasso, a nemůže zde chybět nejznámější symbol pravé lásky, legendární zásnubní prsten Tiffany.
30171179_VDay2020_v1_TM_101119
U Tiffanyho si zákazníci přímo v obchodě mohou nechat na speciálním gravírovacím stroji na šperk vyrýt jakýkoliv symbol nebo nápis.
1581359913711_63524050_VDay2020_v1_TM_101119
Každý Tiffanyho šperk je ukrytý v tyrkysově modré krabičce s bílou stuhou, která se stala ikonou stylu.
Paloma's-Melody-circ_5601
Butik Tiffany najdete v Pařížské ulici.
Foto: Tiffany.