(travel) Sbalte si plavky a odjeďte na víkend pryč

Spa

Příští týden jsou Velikonoce a my bychom vsadili království, že vaše drahá polovička bude nadšená, když jí oznámíte, že nemusí nic chystat. Velikonoce nejsou pro ženy zábava. Nikdy nebyla a nikdy nebude. Jen málo lidí se chce nechat přes den mlátit, a ještě za to nalévat pití a rozdávat malovaná vajíčka.

Buďte tedy gentleman a odvezte ji někam na víkend. Bude prodloužený, takže naprosto ideální čas najít si nějaký hotel a prostě vypadnout. My máme kvalitní tip na hotel, kam se pohodlně dostanete za pár hodin z Prahy vlakem. Protože šampaňské je větší zábava než řízení auta.

Grand Hotel River Park v Bratislavě možná není technicky v Čechách, a to je dobře, protože i na přístupu personálu je to vidět. Můžete si vybrat ze tří různých úrovní pokojů – nejlepší jsou středně luxusní apartmá. Většina z nich má obrovská okna s výhledem na Dunaj, soukromou šatnu, mramorové koupelny a všechno, co můžete potřebovat.

Grand Hotel River Park

Hotel má i takzvané prezidentské apartmá, ale krom všech těch prezidentů, kteří tam spali, jednou ho obývali i Depešáci. Jen si představte, jaká to musela být party.

Obvykle se říká, že nejdůležitější na světě je rodina, ale co si budeme povídat, je to jídlo.  V kuchyni vaří geniální šéfkuchař Jaroslav           Žídek. A drtivou většinu menu připravují z lokálních surovin – ryby, zvěřina, bylinky, houby, zelenina a ovoce, které skutečně voní jako ovoce. Jejich výběr vín je jeden z nejlepších na Slovensku ale co je nejdůležitější životní tip – v jejich hotelovém baru vám namíchají jedno z nejlepších Martini na světě. A to jsme vyzkoušeli už hodně Martini.

Jejich snídaně – vstup do nebe bude něco podobného. Hory a hory úžasného jídla a míchaná vajíčka připravená přesně tak, jak se mají dělat.

Zion Spa Bazén

Zion Spa je součást hotelu a pro hotelové hosty je bezplatné. Z bazénu, který je v jedenáctém patře se můžete dívat na Dunaj pod ním, válet se na lehátku nebo si zajít do sauny. Svou drahou polovičku pošlete třeba na masáž – ano, mají i vlastní linii wellness kosmetiky – a sám můžete jít do posilovny. Nebo na již zmíněné Martini.

Foto: Grand Hotel River Park