(trendy) 4 největší trendy tohoto podzimu

Main

Podle meteorologů bude horko až do půlky listopadu a pak začne sněžit. Mohlo by se tedy zdát, že podzimní šatník, aka nejzábavnější šatník ze všech ročních období, je zbytečný. Nicméně točení trendů je to, co podporuje náš multimiliardový módní byznys.

Letošní podzim je trochu odvážnější, než ten minulý. Trendů je sice tisíc ale každý muž by si měl vybrat z těchto čtyř. Dva pro gentlemany, dva pokud si užíváte mírnou dávku extravagance.

Vyjděte si na hike

Hiking

Nejprve je důležité říci si toto: trend hiking looku není povolení dojít si pro nějaké sportovní věci do Hudáče a nosit je hrdě po městě. Naopak. Hledáte vyváženou kombinaci minimalistických věcí a evidetního outdooru. Klidně si kupte nějaký sportovní batoh v Zara, ale dejte ho dohromady z jednoduchým kabátem z COSu.

Na béžovo

Na béžovo

Béžová patří k sofistikovaným a uhlazeným barvám. Muž v béžovém svetru a camel kabátu bude vždy působit velice classy. Nicméně neberte to pouze jako trend. Sice uvidíme takových kombinací tento podzim více, ale tyto kusy jsou nadčasová věc. Ergo, nekupujte si jen něco s tím, že to budete nosit tři měsíce. Pokud chcete camel coat, investujte do kašmíru.

Zlatý devadesátky

Devadesátky

Devadesátá léta jsou krásná doba, kdy všichni hráli Tetris, Trump nás neohrožoval atomovou válkou a všude zněla Mariah Carey. Inspirovat se 90. lety je skvělá věc, ale ne u nás. U nás byl totiž cool vekslácký look, a to nechceš. Protože kdo by chtěl vypadat jako Michal David. Pro čas, kdy nemusíte být v práci si kupte třeba adidasové tepláky, dad džíny, a zásadní je mikina. Nicméně ujistěte se, že to k vám aspoň trochu sedí. Ze všech těchto trendů vyžaduje největší sebevědomí.

Vysoké umění sprezzatury

Sprezatura

Sprezzatura je styl oblékání, který víc než cokoliv jiného, znamená formální neformálnost, uvolněnou  a přesto vysokou eleganci a především celkovou auru, která říká jedním slovem Cool. Více si o sprezzatuře můžete přečíst zde.