(trendy) Ikonické žabky HAVAIANAS BRASIL slaví 20. let

MINI ME_BRAZIL LOGO_horizontal

Značka Havaianas vznikla před 55 lety v Brazílii a postupně krok za krokem povýšila funkční letní žabky na módní záležitost, kterou obouvá doslova celý svět.

Specialisté na letní obuv prodali od svého vzniku více než 5 miliard párů žabek a obouvají téměř celou Brazílii – 94% Brazilců má ve svém botníku alespoň jeden pár Havaianas. Díky vysoké kvalitě provedení a osobitému designu se značka těší celosvětové oblibě, dokáže vyrobit 11 párů žabek za sekundu a prodá více než 240 milionů párů za rok.

BRASIL LOGO_horizontal_3

V roce 1998 značka představila nový model žabek, který má na popruhu malou brazilskou vlaječku, aby tak vyjádřila podporu svému národnímu týmu na Mistrovství světa ve fotbale. Žabky v národních barvách Brazílie se brzy staly vyhledávanou letní obuví po celém světě, a tak se firma zaměřuje na jejich dlouhodobý vývoj. Letos tento ikonický model slaví 20 let a Havaianas na jeho počest uvádí na trh novou kolekci Brasil.

První nejnovější model Havaianas Brasil Layers má stylový kovový odznáček s vlaječkou a podešev tvořenou třemi vrstvenými bloky, které odkazují na brazilské národní barvy.

4110850_1069_c_

Nová kolekce Havaianas Brasil je k dostání v prodejnách Baťa, Extreme Distribution a online na Bibloo.

Každopádně pánové, pamatujte na to, co řekl Tom Ford. Muž by měl nosit žabky jen tehdy, pokud se opravdu stará o své nohy a navíc nikdy by je neměl nosit ve městě. I ulice Saint Tropez se počítají. Takže jen na pláž, k bazénu nebo na jachtě.