(trendy) Jak nosit leopardí vzory správně

main

V pánské módě se nám začíná rozvíjet příjemný nezmar a to jsou výraznější vzory. Krom toho, že jsme si už s klidem zvykli na květy a podobně, toto jaro a léto bude zásadní vzor leopard.

Leopardí vzor neunese každý. Snad více, než na čemkoliv jiném, záleží na sebejistotě. To je první důležitá věc. Nesmíte se podvědomě hrbit, naopak si to musíte obhájit.

Na co si dát pozor?

Vezměte v potaz velikost skvrnek. Záleží to i na odstínu – velikost, jako je na skutečném leopardovi bude nejlépe vypadat v téže barevné paletě. Naopak větší a velké skvrny se snažte najít v úplně jiné barvě.

Monochrome look

monochrome

Ideální  na neformální pátky v práci. Budete si moci dovolit trochu módní invence a zajímavosti a přitom nebudete jako pěst na oko.

Streetwear

streetwear

Jak bylo zmíněno výše, k tomuhle je potřeba jistá dávka ega. Nemůžete vyrazit v oversize mikině s rudým leopardem, pokud se v tom necítíte. Streetwear se ale dá použít v mnoha podobách.

Casual

Casual

Asi nejlehčí verze nošení leopardích vzorů. Trika, mikiny, bombery, případně tenisky. Zafunguje to moderně, asi přitáhnete trochu více pozornosti, ale co už na tom.

Summer statement 

resort wear

V létě je možnost experimentovat větší, protože všechno je tak trochu uvolněnější. Nemusíte jít úplně do leopardího kompletku, ale proč nezařadil třeba plavky, košili k šortkám nebo jen tenisky ke světlým chinos a bílé košili?

swimshorts

Poslední lekce je taková, že každý přídavek do stávajícího šatníku musí být propojitelný se zbytek. Ne kvůli praktičnosti, ale abyste jeden den nebyl jako obří statement konceptuální živoucí dílo a druhý jako šedá myš. To působí schizofrenně.