(trendy) Jaké džíny nosit ke každým botám, které máte v šatníku

Main

Je sice pravda, že u tmavých rovných džín bez ošoupání nebo roztrání bude vypadat dobře jakákoliv bota. Nicméně jen proto, že něco funguje neznamená, že to nemůže být lepší. Každé džíny které si umíte představit, budou mít boty, které budou vypadat nejlépe. 

Sice jsme pro minimalismus jako každý druhý, ale občas je lepší mít více džínů, než jen jedny.

Oxfordky
Oxfordky – Klasické boty vyžadují klasické džíny. Nejlépe k nim pak oblékněte bílou košili a sportovní nebo tvídový blazer. Mikina nebude fungovat nikdy.
Deserts
Deserts – zde si můžete dovolit trochu uvolněnější look. Lehce ošoupané džíny a klidně mikina nebo hrubší svetr.
Derby
Derby –  jak zmíněno u oxfordek, klasická bota vyžaduje klasické džíny. Nicméně, derby nejsou tak formální, jako jsou Oxfordky a tak si můžete s klidem obléknout třeba kašmírový svetr, semišovou bundu nebo trenčkot.
Mokasíny
Mokasíny – nejlépe budou stejně vypadat s chinos nebo oblekem, ale ležérní džíny a luxusní italské mokasíny s blazerem nebo bomberem vytvoří zajímavý mindfuck.
Minimalismu
Minimalismus – čisto a jednoduchost kam se oko podívá. K této kombinaci bude nejlépe vypadat geometrie – kimonový střih, kabátek z COS a podobná sorta věcí.
Chelsea
Chelsea – kotníkové kožené boty, neboli koně, budou skvělé u kompletně ležérní kombinace. Rozervané džíny, pruhované triko a kožená bunda. Nicméně hladké černé chelsea můžete obout i k obleku.

Text: Václav Mensa. Foto: Archivy značek.