(trendy) Nejlepší tašky na laptop

main

Laptop a další technika jako iPady a podobně jsou pro mnoho z nás denní chleba. Pokud je něco takto důležité, nebudete to nosit jen v igelitce. Investovat do pořádného zavazadla, které budete moci nosit celá léta je jednou za čas potřeba. 

Držte se základních pravidel. Kvalita, jednoduchost, praktičnost a estetika, která sedí k vašemu stylu.

Batohy

Kdy nosit? Pokud nemáte v práci úplně striktní dresscode nebo nemusíte dělat úplně profeš dojem. Je logické, že pokud máte schůzky třeba s důležitými klienty, není úplně ok dorazit s batohem. Nicméně jak zmíněno, jestli si můžete dovolit uvolněnost, batohy jsou nejlepší.

Bleu de Chauffe
Bleu de Chauffe
Knomo
Knomo

Aktovky

Kdy nosit aktovku? Pokud chcete vždycky působit sofistikovaně. Nic nenahradí elegantní aktovku. Je to černý oblek ve světě tašek, moderní verze kufříku a přináší s sebou určitou úroveň. Pokud si tedy nevyberete nějakou šíleně nevkusnou věc z krokodýla s logem motorek. I to se totiž dělá a nosí to ti, kteří považují Michala Davida za ikonu stylu.

Ecco
Ecco

Tote

Tote/Shopper je ideální, pokud s sebou ještě chcete mít tenisky do posilovny. Plus bezpočet dalších věcí. Hodí se spíše k džínám a bomberu, než přímo k obleku. Nejlépe vypadají velké tote k čistému minimalismu.

Zara
Zara
Zara
Zara

Sleeve

Velké pouzdro nebo psaní, chcete-li tomu tak říkat, je elegantní verze, pokud třeba jezdíte celý den autem nebo nenosíte nic jiného. Vejde se do nich totiž skutečně jen počítač a když tam nacpete nabíječku, už to nebude vypadat dobře. Na druhou stranu muž v dobrém obleku, který má v ruce jen jednoduché pouzdro bude působit, jako že má svůj život srovnaný.

Moleskine
Moleskine
Smythson
Smythson

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.