(událost) Clean Bandit v Praze

foto: @peltandavid, #davidpeltanphoto, www.davidpeltan.cz

Na koncerty známých hudebních kapel v obchodních centrech jsme si zvykli už v devadesátkách. Občas se přihodí, že se tam ukáže i nějaké opravdu velké jméno. Jako třeba minulý týden Clean Bandit na střeše OC Westfield Chodov.

Psát, že právě oni přilákali dva tisíce lidí, je maličko zavádějící, protože Clean Bandit vystoupili v rámci oslav přejmenování Centra Chodov právě na Westfield Chodov. Během několikadenních oslav došlo i na množství slevových akcí a exkluzivních dárků.

Clean Bandit_6

Britští Clean Bandit v Chodově samozřejmě nezapomněli na své největší hity jako Rockabye či Rather Be, za který v roce 2015 získali i prestižní ocenění Grammy. Atmosféra připomínala regulérní taneční párty a nadšení byli nejenom diváci, ale i sama kapela, která si své české fans hodně pochvalovala. V rámci programu vystoupil se svou show i Leoš Mareš, který se navíc zhostil role moderátora, a zpěvačka Ewa Farna.

Oslava uvedení jediné globální značky nákupních center byla již devátou akcí z celkových deseti napříč Francií, Švédskem, Polskem a Českou republikou. Rozšíření značky Westfield do obchodních center skupiny URW doprovodily ve všech zemích hudební vystoupení předních světových interpretů. Dobrou zprávou je, že v koncertech světových hvězd se má  v obchodním centru Westfield Chodov pokračovat i v budoucnu.

      

+

Co ještě vědět

Pohodlí zákazníků je pro značku Westfield prioritou, proto budou ve všech centrech pokračovat inovace v zákaznických službách jako nákupy se stylistkou, víceúčelové lounge click & services, šatny a uzamykací skříňky, výdejní místa online nákupů, spoty určené k refundaci DPH nebo třeba nová dárková karta Westfield. Věrnostní program, jehož součástí je řada nabídek, služeb i akcí, bude rovněž rebrandován na Westfield Club a spuštěn s řadou inovací v průběhu roku 2019 a 2020.