(umění) TIFFANY & Co. uvádí výstavu MODERN LOVE

THE TIFFANY & CO. MODERN LOVE PHOTOGRAPHY EXHIBITION: IN NEW YORK CITY
Tiffany & Co. odhaluje umělecké portréty, které zachycují nejrůznější páry po celém New York City. V rámci zkoumání různých podob lásky, kterým se značka zabývá, se fotografka a kreativní spolupracovnice Tiffany, Renell Medrano, zaměřila na to, co to znamená být mladý a zamilovaný.  
 
Renell Medrano je proslulá charakteristickou kombinací pouličního stylu a intimních portrétů, a ještě před absolvováním Parsons School of Design obdržela ocenění The New York Times Lens Blog. Páry, které byly fotografovány pro tuto jedinečnou uměleckou instalaci, představují novou kolekci Tiffany T True a nový zásnubní prsten Tiffany True, a Medrano si je vybrala na základě jejich osobních stylů.
THE TIFFANY & CO. MODERN LOVE PHOTOGRAPHY EXHIBITION: IN NEW YORK CITY
Po více než 130 let hraje Tiffany roli v těch největších milostných příbězích. Ačkoli se vztahy a manželství mění, Tiffany nadále oslavuje lásku ve všech jejích podobách. Rozhodnutí vstoupit do manželství nebo jinak spojit svou budoucnost už není důsledkem společenského imperativu, ale je to velice čisté rozhodnutí plné optimismu, důvěrnosti a velkého srdce.
Fotografie byly odhaleny v Industria Studiu během newyorského Fashion Weeku.