Unikátní houseboat v centru Prahy

web2

Ubytování v Praze získává nový rozměr. Pražané a návštěvníci Prahy si mohou užít opravdovou raritu a jako jediní z České republiky se ubytovat v jedinečném houseboatu, který byl představen na výstavě Lodě na vodě.

Tento luxusní příbytek na vodě pochází z dílny českých tvůrců, kteří kladli důraz na maximální využití vnitřní plochy, nadčasový design, kvalitní materiály a především perfektní funkčnost. Konečně je tak pro zájemce připravena forma jedinečného ubytování v privátním luxusu se strategickým umístěním v blízkosti historického centra Prahy.

web5

Od 5. sprna 2015 je možné se v tomto vyjímečném Houseboatu LOFI ubytovat nebo si ho pronajmout na realizaci soukromé akce. A to celoročně.

Dispozičně houseboat nabízí opravdový komfort. Spodní palubu tvoří přední a zadní terasa, široké ochozy a z velké části prosklená přední nástavba. Na horní palubě je k dispozici terasa o rozměru 50 m2, kde se nájemci mohou kochat výhledem na Pražský hrad nebo Vyšehrad. V proskleném obývacím pokoji se nachází rozkládací pohovka a v ložnici je umístěno prostorné dvoulůžko. Kuchyňka s minibarem dotváří domácí atmosféru. Sprchový kout a toaleta je samozřejmostí. Plovoucí příbytek je také vybaven audio a video technikou a připojením wifi.

web6

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet kompletní potenciál této atypické formy ubytování, je k dispozici kapitán, který své pasažéry bezpečně dopraví na nejkrásnější místa historické Prahy. Objednávat ubytování je možné přímo na webu www.vipliving.cz. ,,Ubytovat se zájemci mohou na noc nebo i na týden. Houseboat je taky vhodné využít na rozlučku se svobodou nebo třeba jen na romantickou snídani. Jsme připraveni uspokojit potřeby každého, “ upřesňuje a zve provozovatel Adam Krejčík, který je prvním komerčním majitelem Houseboatu No1 a bydlení na řece si zamiloval. V rámci uspokojení potřeb každého zájemce je možné doobjednat cateringové a další služby.

Houseboat si můžete rezervovat na vipliving.cz.

web1