Uvedení kolekce H&M Conscious Exclusive 2017

Lucky Blue Smith

K oslavě zahájení H&M Conscious Exclusive 2017, speciální kolekce vytvořené z udržitelných materiálů a tkanin, připravila včera v Los Angeles kreativní ředitelka H&M Ann-Sofie Johansson exkluzivní večeři s tváří kampaně, Natalií Vodianovou.

Natalia Vodianova a Ann-Sofie Johansson
Natalia Vodianova a Ann-Sofie Johansson

Mezi významnými hosty byli Chrissy Teigen, Orlando Bloom, Hailey Baldwin, Kate Mara, Sasha Lane a Lucky Blue Smith, oblečeni do nejnovější kolekce Conscious Exclusive, která bude spuštěna ve vybraných obchodech H&M a online na hm.com 20. dubna.

H&M Conscious: Exclusive Dinner

H&M Conscious Exclusive je high fashion kolekce vyrobená z obnovitelných materiálů, která si klade za cíl posunout H&M módu a inovace udržitelnosti směrem k udržitelné budoucnosti módy. Novinkou je tento rok řada Conscious Exclusive pro muže a děti a organický parfém v dámské kolekci.

Jsem pyšná, že mohu být tváří kampaně H&M Conscious Exclusive. Je úžasné vidět pokroky udržitelných látek, které jsou použity v kolekci, která směřuje k udržitelnější budoucnosti celé módy,“říká Natalia Vodianova.

Lucky Blue Smith
Lucky Blue Smith

Conscious Exclusive je šance snít a vytvářet kousky, které jsou inovativní a krásné zároveň. Je skvělé moci ukázat co je s udržitelnými materiály možné, jako jsme to udělali s jemnými plisé šaty vyrobenými z materiálu BIONIC,“ říká Ann-Sofie Johansson, kreativní ředitelka H&M.

Důvěrný večer proběhl ve SmogShoppe, v jednom z nejudržitelněji navrženého prostoru ve Spojených státech. Po vstupu byli hosté přivítáni uměleckou instalací, která představovala hvězdný kousek kolekce H&M Conscious

Orlando Bloom
Orlando Bloom

Exclusive, éterickou plisovanou róbu z BIONIC, polyesteru vyrobeného z recyklovaného pobřežního plastu.