Van Graaf znovu obléká tým HC Sparta Praha

IMG_3031

Se začátkem nové hokejové sezony přichází i další prodloužení spolupráce mezi populárním obchodním domem Van Graaf a předním českým hokejovým týmem HC Sparta Praha. U této příležitosti bylo v pondělí 15. srpna v prostorách obchodního domu natočeno nové video.

„Spolupráci se společností Van Graaf si nemůžeme vynachválit. Je u ní znát silné mezinárodní zázemí, projevující se skvělou péčí a smyslem pro detail. Hráči mají dva sety na míru zhotoveného oblečení a kdykoli je ohledně oblékání cokoli potřeba, Van Graaf vždy vše bez problémů zařídí,“ uvádí Tomáš Klimíček, obchodní ředitel Sportovního Holdingu Praha, pod který hokejová Sparta patří.

Partnerství mezi Van Graaf a HC Sparta Praha, stvrzené v září 2014, dosud přineslo mnoho zajímavých aktivit a okamžiků. Společnost Van Graaf nejenže jako oficiální dodavatel společenského oblečení celý hokejový tým HC Sparta Praha obléká, ale s hokejisty v loňském roce realizovala také několik autogramiád či speciálních nabídek a akcí pro fanoušky HC Sparta Praha a zákazníky Van Graaf.