(vánoce) Dárky, za které budete vypadat jako největší frajer

main

Člověk možná lépe pracuje pod stresem a tlakem, ale nakupovat vánoční dárky na poslední chvíli je sebevražda. Navíc pokud chcete, aby ten dárek působil promyšleně a jako že jste si dal záležet.

Pro rodinného alkoholika nekupujte jen lahev. Pokud si někdo rád užije sklenku, automaticky, lahev dostane od každého. Ale ještě lepší dárek je koupit mu osobní vinotéku a pár lahví do ní dát. Stylové, rychlé a elegantní.

Vinotéka, Hyundai. Seženete je ve většině obchodů s elektrem, lahve seženete kdekoliv a máte dokonale vymakaný dárek.
Vinotéka, Hyundai. Seženete je ve většině obchodů s elektrem, lahve seženete kdekoliv a máte dokonale vymakaný dárek.

Pravidlo praví, že ženě nikdy nemůžete dát krém proti vráskám. Ale pokud se o sebe ráda stará, dojděte koupit prostě dárkovou kartu, nabijte na ni spoustu peněz a bude mít větší radost, než když vyberete něco, co jí třeba nevyhovuje. K této kartě přihoďte další dárkovou kartu, třeba do nějaké kavárny. A pak jí řekněte, že si může jít dát kávu, v klidu nakupovat a že jí ochotně budete celý den nosit tašky.

Ve spoustě klenotnictví dělají rytí do kovů i na počkání. Skvělý dárek jsou třeba hodinky s vyrytým věnováním. Můžete tam nechat napsat třeba nějaké intimní slovo, které používáte jen společně. A skutečně to trvá chvilku a nezaplatíte za to tolik. Jen budete muset oběhnout obchody, kde vám to ještě dnes udělají.

Zasnoubení. Ano, asi o není pro každého, ale jakmile jste už ve fázi, kdy byste byl ochotný to udělat, proč to neudělat rovnou? Jděte koupit diamant a požádejte ji pod stromkem. Vyřešeno, další dárky nemusíte řešit, protože je stejně bude ignorovat.

Liz Taylor Diamond, asi $ 9 m. Berte ho jen jako inspiraci, ale za malý diamant není nikdo rád.
Liz Taylor Diamond, asi $ 9 m. Berte ho jen jako inspiraci, ale za malý diamant není nikdo rád.

Letenky. Kupte je kamkoliv, ale třeba až za dva měsíce. Pak u rozbalování řekněte, že zbytek je překvapení. Ejhle, máte další měsíce na vymýšlení dokonalosti. To samé platí u vstupenek na koncerty, které koupíte dopředu. A jen řeknete, že na zbytek si musí počkat.

Foto: Obama Foundation.