Vánoční limitky nápojů a zrnkové kávy ve Starbucks

landscape-1510929325-starbucks-holiday-cup-2017-1

Také se vám stýská po Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte nebo Fudge Hot Chocolate? Tyhle skvělé limitky najdete od 7. listopadu ve všech kavarnách Starbucks.

Během intenzivních vánočních příprav je krátká přestávka na lahodné Toffee Nut Latte drobnou radostí, kterou si plně zasloužíte. Jemná chuť sladkých karamelek v kombinaci s praženými oříšky, espressem, horkým mlékem a šlehačkou s posypem z pravých oříšků navrchu je ten nejlepší způsob, jak je naladit na Vánoce a jejich sladkou chuť.

25_HOL17_Toffee_Nut_Latte_v01

Pokud se už nemůžete dočkat Vánoc, Gingerbread Latte vás do nejkouzelnějšího času v roce vmžiku přenese. Kombinace aromatického perníkového sirupu s espressem a horkým mlékem, navíc se zázvorovou šlehačkou a sušenkovým posypem, s sebou přináší výjimečnou vánoční náladu.
20_HOL17_Gingerbread_Latte_v01

Pro skutečné příznivce horké čokolády je Hot Fudge Chocolate ideální volbou. Kombinace krémově husté čokolády s karamelovou příchutí a karamelovou šlehačkou se zlatými spirálkami maximálně naplní jejich očekávání a přenese je ve vzpomínkách do sladkého období dětství.

28_HOL17_Fudge_Hot_Chocolate_v01

Jsou-li vaši blízcí milovníky kávy, dejte jim k Vánocům výjimečný dárek, díky kterému si svůj oblíbený nápoj budou moci vychutnat naplno. Vyberte pro ně některou ze zrnkových směsí z naší limitované vánoční nabídky: sladká, kořeněná Christmas Blend nebo Christmas Blend Espresso Roast 2017 s tóny cedru a koření. Takový dárek bude dokonalý pro každého, kdo tvrdí, že šálek dobré kávy je tím nejlepším začátkem dne.

1