Vánoční výlohy Tiffany & Co.

tiffany-flagship-ti_4122s

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh, které se stalo očekávanou tradicí v New Yorku, a na Pátou Avenue vábí zákazníky z celého světa. Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Modrá krabička ukrývající překvapení se stala jedním z nejvyhledávanějších dárků, které přinášejí radost na celý život, a magický svět vánočních výloh rok co rok přitahuje kolemjdoucí hledající ty nejdokonalejší dárky pro své blízké.

deck-the-halls-tiff_4118s

Při pohledu do každého okna se mohou zákazníci zasnít a ztratit se ve vánočním světě Tiffany & Co. Výlohy zachycují magické kouzlo města a uvidíte v nich okázalý piknik v Central Parku se šampaňským, cukrovím a vánočními dárky plnými šperků, nebo detail Rockefellerova centra s majestátním stromem, a také siluetu Manhattanu na břehu řeky Hudson, vše doplněné Tiffanyho oblíbenými kolekcemi.

Na některá z těchto malých uměleckých děl se můžeme těšit i v Praze, kde je od konce listopadu uvidíme u Tiffanyho, v Pařížské 10.

diamond-city-tiffan_4119s

winter-picnic-tiffa_4123s