Vertu – Dotek Bentley

vertu 0

Společnost Vertu představuje nový Signature Touch pro Bentley; vysoce výkonný moderní chytrý telefon inspirovaný dlouholetým partnerstvím s předním britským výrobcem luxusních vozů Bentley.

vertu 1
Signature Touch pro Bentley

Telefon s konstrukcí z ručně vyrobené kůže ve dvou odstínech Beluga a Hotspur s výrazným prošíváním se vyznačuje vroubkovanými postranními tlačítky, unikátním keramickým „polštářkem“ kolem sluchátka, soundbar reproduktorem a 3D logem společnosti Bentley. Aplikace Bentley přináší svým uživatelům exkluzivní obsah a oživuje svět Bentley prostřednictvím událostí přizpůsobených na míru.  Možnosti volby

Telefon se může pochlubit velmi jasným displejem. Jasný obraz je doplněn mimořádným virtuálním prostorovým zvukem, který zajišťuje technologie Dolby® Digital Plus. Tento chytrý telefon je telefonem s nejvyšším technickým výkonem společnosti Vertu. Android 5.1 Lollipop slibuje vyšší rychlost, ostrost a kompletní portfolio služeb společnosti Vertu, včetně osobního asistenta Concierge a balíčků Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY, které svým uživatelům zajišťují dokonalý zážitek bez jakýchkoli zábran. Telefon rovněž nabízí novou službu Lost Phone, která umožňuje telefon kdykoli na dálku uzamknout a vymazat jeho obsah, dojde-li k jeho ztrátě či odcizení.

vertu 2

Model Signature Touch pro Bentley je možné nechat přizpůsobit svým vlastním potřebám a preferencím, přičemž vybírat lze z osmi barev kůže a 16 možností prošívání.

Foto: Vertu