Víme, jaká jsou nová „enemdýčka“!

FW9B5259

Neseme dobrou zprávu pro všechny sneaker lovers. Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. Dobří lidé z pražské urban mekky, obchodu Queens, jej rovnou otestovali!

FW9B5095

V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

FW9B5048

Znalci  z Queensu nový apparel a tenisky testovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení rozhodně doporučujeme do každé městské džungle.

FW9B5263

Za favorita kolekce označují bundu Shell, nejlepšího kamaráda do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh, který má popruhy se vzorem rybí kosti a gumotiskové logo NMD. Jasný must-have kousek!

FW9B5069

FW9B5272

Do adidas NMD od hlavy až k patě oblékli Radima, kapitána Queens Running Teamu, a Dalyba, slovenského dj, producenta a módní ikonu. Lookbook pro Queens nafotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.

FW9B5153 FW9B5158 FW9B5185 FW9B5186

FW9B5248 FW9B5267

Capsule kolekce k dostání v pražském obchodě Queens (www.queens.cz)