Vyzkoušejte Matcha Green Tea Latte

sbx20101102_9986

Výrazná chuť, povzbuzující účinek zeleného čaje a nevšední barva: to je jen několik důvodů, proč byste měli vyzkoušet novinky od Starbucks. Nápoje připravované ze zeleného čaje matcha v posledních několika letech dobyly chuťové pohárky milovníků čaje. Od nynějška je Matcha Green Tea Latte poprvé v nabídce také v České republice – pouze ve Starbucks!

Matcha Green Tea Latte je nápoj připravený ze zeleného čaje matcha, který je ceněný na celém světě. To, co rozhoduje o výjimečných vlastnostech této novinky, je jedinečný extrakt ze zeleného čaje. Uklidňuje a odlehčuje mysl, dodává energii a dobrou náladu po celý den.

sbx20091103_2432

Pokud rádi objevujete nové chutě, je čas vyzkoušet Matcha Green Tea Latte. Neobvyklá a intenzivní chuť čaje matcha a delikátní napěněné mléko činí z tohoto nápoje ideální volbu pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet něco nového. Vedle Matcha Green Tea Latte Starbucks nabízí dva další nápoje připravované z čaje matcha: Matcha Citrus Mint Green Tea Latte a Matcha Green Tea Cream Frappuccino.