Zahřejte se s Jack Daniel’s

14615634_1241097492607471_3279685137512465457_o

Zima se nezadržitelně blíží a dlouhé zimní večery jakbysmet. Už jste přemýšleli o tom, jaký drink si s přáteli společně připravíte nebo čím je obdarujete o vánočních svátcích? Pravá nefalšovaná Tennessee whiskey potěší pod stromečkem každého milovníka kvalitního pití. A nezapomeňte, že letos s Jackem můžete oslavit i jeho 150. narozeniny.

Starý, dobrý a poctivý…

Kdo by neznal whiskey Jack Daniel’s. Destilát překapává přes třímetrovou vrstvu dřevěného uhlí z javoru cukrodárného, díky čemuž má typické nakouřené aroma a zároveň jemnost. Nezaměnitelná chuť vynikne v legendárním míchaném nápoji Jack&Coke. Nezapomeňte servírovat na ledu a s plátkem limetky – pro pořádný říz.

Jack Daniel’s No. 7 0,7l , cena 599 Kč

jd_black-lahev

S kolegy nebo rodinou…

S blížícím se koncem roku vás čekají i vánoční večírky.  Pro společné chvíle strávené s  kolegy nebo v rodinném kruhu se perfektně hodí Jack Daniel’s Tennessee Honey. Nazlátlý destilát kombinuje legendární Tennessee whiskey a přírodní med. Zahřešte si na úrovni a pamatujte, že jemná a plná chuť nejlépe vynikne na ledu.

Jack Daniel’s Tennessee Honey 0,7l , cena 599 Kč

jd_honey-lahev

Party plná ohně…

Správný silvestrovský večírek se neobejde bez kvalitního pití. Zkuste party rozpálit už na začátku, s nejmladší z Tennessee rodiny, skořicovou novinkou Jack Daniel’s Fire. Vůně ohnivého koření splývá s vyzrálostí klasické whiskey a pálivou skořicí. Oproti klasickému servírování se podává jako namražený panák. Jedině tak totiž naplno vynikne skořicová chuť.  Tato varianta je skvělým party pitím, které vás jen tak neomrzí.

Jack Daniel’s Tennessee Fire 0,7l , cena 599 Kč

jd_fire-lahev