(zdraví) Cvičte s partnerkou a váš vztah jen pokvete!

tim

Nedávno jsem se zamýšlela nad tím, že na holky není stejně sexy pohled, když jsou zpocené a zapálené do hry, jako na chlapy. Tak si to jen představte… Jenže když začnu pátrat, zjistím, že pro zdravý vztah se zcela opačně doporučuje, aby spolu dva lidé cvičili, běhali. Prostě aby se společně pohybovali i jinak a jinde, než doma v ložnici…

Ve filmu Pravá blondýnka říká Elle Woodsová jasně: „Šťastní lidé nezabíjejí svoje partnery!“ Nutno tedy říct, že hormon štěstí se při sportování vyplavuje nejvíc, a že zatím ne moc lidí využívá toho jednoduchého luxusu jít si společně zaběhat a být pak zase o kousek víc happy.

Tim Robards, známý chiropraktik to vzal do svých rukou. Přesněji řečeno, do rukou svých a své snoubenky, když po dlouhé době společného cvičení vymyslel takzvanou Twosome Challenge 2018 – tedy výzvu pro páry. Chtějí tak inspirovat ostatní, aby se zapojili a zjistili, že možná právě to je pro ně to pravé, a reálně je to dokáže udělat šťastnějšími, než cokoliv jiného.

Zároveň ale dodává, že nejčastější důvody, proč spolu partneři necvičí, jsou jiná představa o pohybu, a pak také, že jeden je prostě víc fit, než druhý. „Když půjdete společně přímo do posilovny, je jasné, že chlap půjde po těžkých činkách, naproti tomu žena sáhne po posilovacích strojích, nebo alespoň po lehčích vahách…“

Proto se rozhodl vytvořit svou metodu, která se nejmenuje jinak, než „The Robards Method“, přičemž využívá přenášení tělesné váhy a kruhů TRM. „S tím totiž můžete dělat něco, co zvládne vaše babička, ale zároveň i to, co zvládne vrcholový gymnasta. Je to jen na vás!“ Tvrdí Tim.

Je to prostě easy, a navíc poslední studie týkající se tématu potvrdily, že takový společný pohyb mimo postel pak mnohonásobně zlepší i výkon v posteli. A to stojí minimálně za vyzkoušení!

Text: Simona Redlipska

Zdroj: ETB Travel News