(zdraví) Cyberobics namísto fitka

CYBEROBCIS_OnDemand_Home_B5

Nouzový stav v ČR v posledních několika dnech přinesl výrazné zpomalení veřejného života a uzavření všech zařízení včetně fitek.

JOHN REED se svou partnerskou značkou Cyberobics přichází s nabídkou kvalitně využitého času doma – od dnešního dne totiž umožňuje užívání všech virtuálních lekcí na Cyberobics v celé České republice zdarma pro všechny a to do doby, než budou fitness studia opět otevřena.

Sportovat i doma, když nemůžete ven, je zásadní, pokud nechcete přijít o zdravou mysl.

CYBEROBCIS_OnDemand_Home_B2

JOHN REED a Cyberobics chtějí podpořit miliony obyvatel žijících v České republice, kteří jsou v současné době nuceni trávit spoustu času doma a dát jim možnost ve svých domovech neomezeně trénovat a posilovat tak svou psychickou a fyzickou kondici.
Cyberobics je platforma fitness s nejširší nabídkou virtuálních lekcí. Služba obsahuje více než 100 cvičení pro muže a ženy a nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. V nabídce jsou například lekce jako HITT, kettlebells, tanec, jóga a mnoho dalších.

Co se mobilní verze týče, můžete si stáhnout aplikaci Cyberobics a jen si vybrat z typu cvičení. Neni nutná žádná registrace.

Pro využití na desktopu jděte na ww.cyberobics.com. Je nutná registrace, ale nic platit nemusíte.