(zdraví) Jak se cítit lépe (nejen) v plavkách

sx_6x6cm

Léto klepe na dveře a nikoho nebude zajímat, jestli byla nebo nebyla nějaká karanténa. Jestli nás opustila životní energie nebo bojujeme s únavou či stresem. Užít si léto naplno znamená vypadat a cítit se dobře.

AA147AC6-2F25-4FE7-B9CF-8683C2FA7E34 (kopie)

 

A rovnou nám v hlavě naskočí otázka, co pro to já konkrétně udělám? Zkusím zařadit
více pohybu a méně jídla. Ale bude to stačit? Napadlo vás někdy, že kromě „osvědčených“ rad by zkratkou pro lepší pocit mohla být probiotika?
Jasně, probiotika znáte, jsou lékaři hojně doporučovaná jako podpora během antibiotické léčby. Ale věděli jste, že kvalitní probiotika udělají skvělou službu i ve zdravém těle?

sx_FCB1_ilu_1080x1080

 

Dodají do střev těžko dostupné přátelské bakterie, které jsou důležité pro vyváženou střevní mikroflóru. Tím pádem nám bude lépe fungovat známá osa “střevo – mozek” a nejenže zlepšíme zažívání a trávení, ale uleví se nám i od stresu a únavy. Potravinový doplněk SimpleBiotix obsahuje probiotika s 13 humánními kmeny a 8 miliardami živých bakterií, což je slušná dávka přátelských breberek, které se o tělo postarají.

sx_FCB_1200x628_modra

 

V kombinaci s koktejlem dalších blahodárných látek jako jsou kolostrum, hořčík, extrakt z chmele, kyselina listová, výtažek ze zeleného čaje vás SimpleBiotix nakopne.
A jsme zpátky u těch plavek… I když se vám nepodaří za 2 týdny vytvarovat v posilovně bicepsy a pekáč buchet na břiše, stojí za to alespoň zkusit vyladit svojí mysl a srovnat si trávení. Tam, kde je pozitivní myšlení jde hned všechno líp. Denní dávka SimpleBiotix stojí jako jedno kafe tak vyzkoušejte, po čem budete mít energie víc.