Že jsi prcek? To fakt neznamená konec randění

4

 

Přicházíme s několika užitečnými informacemi pro hobity, troly a další vzrůstově nijak zvlášť vyvinuté jedince… A teď vážně, pánové – randit s vyšší kočkou není nic, za co byste se měli stydět, nebo co by vám snad nedej bože mělo snižovat načechrané ego!

Ačkoliv se možná malí muži často rozhodnou pro single život a po letech různých vztahových peripetií s pochroumaným sebevědomím zanevírají na vztahy. Proč ale nechávat všechno to hezký a vykašlat se na to? Je vědecky dokázáno, že chlápci menšího vzrůstu jsou mnohem lepší partneři, a třebaže pozdě, ženské na to jednou přijdou, uvidíte.

Dáme si pár příkladů z prosté praxe šoubizu – mrkni na to, jak to dělají Clooney, ikonický Harry Potter (ty jo už asi ani nevím, jak se vlastně jmenuje) a jiní.

12Pár základních pravidel pro randění s holkou viditelně vyšší:

• Nikdy nedávej najevo, že to tak je – rozhodně nechce cítit sebelítost, notabene zbytečnou.

• Naplno využij aspoň toho, co máš. Tak samozřejmě, že třeba i v posteli, ale především myslíme vzpřímený postoj, a hlavně žádný volný hadry. Ideální jsou obleky na míru a ideálně všechno na míru.

• Ona je tady ta zastupitelka něžného pohlaví. To znamená, že ačkoliv by tě mohla sníst po obědě, nesmíš zapomenout na svou roli pořádnýho chlapa a na její křehkost.

• Nebuď kývač (ty volby tě ovlivní…). Zkus nejen tolerovat a vždy měj svůj názor. Klidně odporuj, pokaždé si jí však važ.

• Snaž se průběžně vyzdvihovat jiné kvality. Pozor ale na to, aby tě nějak nepohltily, a nestal se z tebe úplnej idiot…

3Text: Simona Hynková, ig: simona_redlipska