(zlobivý holky) 10 druhů porna, které v roce 2017 nejvíc vyhledávaly ženy!

Girls-Hangs-Its-Now-Cool-304-960x646

Asi se nikdo nebudeme divit, když se dozvíme, že ženy a muži vyhledávají úplně, ale úplně jiný druhy porna. Navíc ženy pořád bývají mnohem diskrétnější, když se jich na tak choulostivý informace někdo zeptá. Anyway, Pornhub zveřejnil výsledky toho, které že porno vyhledávali v roce 2017 ženy, a které muži. Užijte si počteníčko o tom, jaké vaše protějšky zajímají fantazie!

GIRLS, GIRLS

Nebudeme vám tady nudně vystavovat grafy, který Pornhub zveřejnil – ty si můžete sami dohledat na internetu. Každopádně je vcelku zajímavé, že holky v minulém roce ‚surfovaly‘ především po:

1. lesbian,
2. lesbian scissoring,
3. threesome,
4. hentai,
5. japanese,
6. rough sex,
7. gangbang,
8. massage,
9. big black dick,
10. lesbian threesome.

Obrázek si utvořte sami. Možná, že dost vašich přítelkyň, nebo manželek by ocenilo zkusit to s nějakou další slečnou… Možná, čistě teoreticky. Anebo je to jenom obyčejný, neškodný fantazírování, to už si pak musíte vykomunikovat.

BIG BLACK DICK AŽ NA DEVÍTCE!! Tím chci jenom říct, že si většina chlapů myslí, že jsme z černochů hrozně vyřízený. No tak to asi nebude tak horký..

Jen tak na okraj – pokud bych měla za sebe jako ženu říct, jestli mě překvapily výsledky o mužích, tak jednoznačně ne. Ostatně, co by nás holky mělo v tomto ohledu zaskočit? Na prvních příčkách se objevily tyto druhy: MILF, STEP MOM, JAPANESE, HENTAI, MOM, TEEN, STEP SISTER, LESBIAN………

Text: Simona Hynková, ig: simona_redlipska