Značka Gant spustila e-shop v Česku a na Slovensku

skarmavbild-2017-02-28-kl.-09.07.09

Milovníci americké značky GANT v Česku a na Slovensku můžou už nakupovat odkudkoli. Před pár týdny byl oficiálně spuštěn e-shop s novou kolekcí podzim/zima 2017. Samozřejmostí je doprava zdarma nebo vyzvednutí zboží přímo na kterékoliv prodejně GANT.

„Současný trend nejen v nakupování je být on-line. V souladu s tím chceme umožnit našim stávajícím i novým zákazníkům pořídit si své oblíbené kousky z pohodlí svého domova. Spojením našich prodejen a e-shopu chceme oslovit i zákazníky, kteří upřednostňují výběr zboží ze svých mobilních zařízení a z nějakého důvodu nenakupují v kamenných prodejnách,“ říká Aneta Hoffmannová, PR manažerka značkyZákazníkům je během on-line nakupování na www.gant.cz nebo www.gant.sk k dispozici online chat, infolinka nebo facebookový profil GANT Česká republika & Slovensko.

Značka Gant má svůj původ v roce 1949 v americkém Connecticutu. Založil ji ruský emigrant Bernard Gantmacher. Ze začátku se specializovali hlavně na košile (šili například i pro světoznámou značku Brooks Brothers). A dnes je oblečení Gant synonymem preppy životního stylu a klasicky sportovního oblečení.